Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nowy serial sci-fi od producenta Gwiezdnych wrót 1

Dla fanów podróży w czasie i serialu mamy znakomite wieści. Netflix przygotowuje właśnie nową produkcję, która spełnia oba te kryteria.

Serial nosi tytuł "Travelers" a jego twórcą jest Brad Wright, który swego czasu pracował przy niezwykle popularnej serii, Gwiezdne wrota. Mówi się, że będzie to swego rodzaju połączenie 12 małp z Zagubionym w czasie.

Akcja "Travelers" będzie osadzona setki lat w przyszłości. Pomimo tego, że ludzkość jest bliska zagładzie, wynaleziona zostaje możliwość podróżowania w czasie. Daje to możliwość uratowania ludzi. Dlatego też do XXI wieku wysłana zostaje grupa osób, która mając wiedzę z historii będzie musiała przekonać do siebie resztę świata. Drużyna dowodzona jest przez agenta FBI, Granta MacLarena (Eric McCormack).

Poza tym ekipę mającą na celu uratować ludzkość przed zagładą stworzą: młoda niepełnosprawna umysłowo kobieta o imieniu Marcy (Mackenzie Porter), którą opiekuje się David (Patrick Gilmore), Trevor (Jared Paul Abrahamson) – rozgrywający szkolnej drużyny futbolowej, Carly (Nesta Marlee Cooper) – samotna matka oraz uzależniony od heroiny student Philip (Reilly Dolman).

Prace nad "Travelers" już trwają. Premiera serialu w przyszłym roku. Czekacie?

Źrodło: blastr.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Grzegorz_Derebecki

Czekam :)

Bluejohn_26 Grzegorz_Derebecki

@Grzegorz_Derebecki Ja nie czekam. Na razie sam koncept mnie do siebie nie przekonuje, ale tak jak w wielu innych przypadkach dużo będzie zależało realizacji. Poczekam na pierwsze zwiastuny i wtedy może dam mu szansę.

Grzegorz_Derebecki Bluejohn_26

@Bluejohn_26 Wiadomo, dużo zależy od realizacji. Np Legends of Tomorrow oceniam na średni serial ale tylko dlatego że uwielbiam sci-fi :) Nadzieja w tym, że Netflix racej robi dobre seriale.

Bluejohn_26 Grzegorz_Derebecki

@Grzegorz_Derebecki W ostatnim czasie Netflix zamawia sporo seriali i nie wszystkie wyglądają zachęcająco (np. niedawny The Ranch), ale pożyjemy – zobaczymy.

Redox Grzegorz_Derebecki

@Grzegorz_Derebecki Jeśli nie zrobią z tego procedulara, gdzie w każdym odcinku będą przenosić się w czasie i kogoś ratować, to też czekam :)

Grzegorz_Derebecki Redox

@Redox W SG-1 tak było i jakoś bardzo mi to nie przeszkadzało o ile główny wątek też istnieje i jest w rozsądnym tępie prowadzony.

Proszę czekać…