Nowy serial sci-fi od producenta Gwiezdnych wrót

Dla fanów podróży w czasie i serialu mamy znakomite wieści. Netflix przygotowuje właśnie nową produkcję, która spełnia oba te kryteria.

Serial nosi tytuł "Travelers" a jego twórcą jest Brad Wright, który swego czasu pracował przy niezwykle popularnej serii, Gwiezdne wrota. Mówi się, że będzie to swego rodzaju połączenie 12 małp z Zagubionym w czasie.

Akcja "Travelers" będzie osadzona setki lat w przyszłości. Pomimo tego, że ludzkość jest bliska zagładzie, wynaleziona zostaje możliwość podróżowania w czasie. Daje to możliwość uratowania ludzi. Dlatego też do XXI wieku wysłana zostaje grupa osób, która mając wiedzę z historii będzie musiała przekonać do siebie resztę świata. Drużyna dowodzona jest przez agenta FBI, Granta MacLarena (Eric McCormack).

Poza tym ekipę mającą na celu uratować ludzkość przed zagładą stworzą: młoda niepełnosprawna umysłowo kobieta o imieniu Marcy (Mackenzie Porter), którą opiekuje się David (Patrick Gilmore), Trevor (Jared Paul Abrahamson) – rozgrywający szkolnej drużyny futbolowej, Carly (Nesta Marlee Cooper) – samotna matka oraz uzależniony od heroiny student Philip (Reilly Dolman).

Prace nad "Travelers" już trwają. Premiera serialu w przyszłym roku. Czekacie?

Źrodło: blastr.com


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)