Po prostu kocham kino :)

Orgia sfinansowana przez internautów w kinach 0

Bezpruderyjna, inteligentna, przewrotna komedia o tym, że za drzwiami każdej sypialni kryje się jakiś sekret. Wyjątkowy film, sfinansowany w większości przez internautów, podbił serca publiczności na wielu światowych festiwalach. Jak urządzić orgię w małym mieście na ekrany polskich kin wejdzie 10 czerwca.

O filmie:
Cassie Cranston (Jewel Staite) w czasach liceum intensywnie zapracowała na reputację wyzwolonej lokalnej seksoholiczki. Po latach powraca do rodzinnego miasteczka. Dziś jest celebrytką, która ze sporym sukcesem zajmuje się tematyką erotyczną w ogólnokrajowej prasie. Jej przybycie do Beaver’s Ridge pobudza wyobraźnię wielu mieszkańców, którzy mają dość małomiasteczkowej pruderii i marzą o wolnej miłości. Grupa dawnych przyjaciół Cassie zwraca się do niej z prośbą o pomoc w zorganizowaniu orgii. Tak więc, sypialnianymi drzwiami, do małego sennego miasteczka wkroczy radosne zepsucie. Na jaw wyjdą głęboko skrywane sekrety, niespełnione namiętności, a obrońcy moralności oczywiście zmuszeni będą interweniować.

Powiedz mi co Cię kręci, a powiem Ci kim jesteś. Zobacz zwiastun filmu:

Film, którego budżet został zebrany w portalu IndieGoGo, został wyreżyserowany przez Jeremy'ego LaLonde. W obsadzie filmu zobaczymy: Jewel Staite (Serenity, Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki), Ennis Esmer (Słowo na M, Uwierz w miłość) oraz (Lauren Holly) (Czego pragną kobiety, Męska gra, Głupi i głupszy)

Jak urządzić orgię w małym mieście – produkcja: USA / Kanada 2016. Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…