Newt powróci w Obcym 5 0

Scenarzysta i reżyser Neill Blomkamp postanowił podzielić się z fanami niektórymi informacjami odnośnie Obcego 5. Z serii Obcego wiemy, że Hicks i Rebcca "Newt" Jordan, którzy zadebiutowali w Obcym Jamesa Camerona, umarli w Obcym 3. Jednak wydaje się, że Blomkamp planuje przywrócić Newt do życia, a za dowód ma posłużyć zdjęcie, które zamieścił na Instragramie.

Do tej pory wiedzieliśmy, że Hicks ma powrócić, będą troszkę bardziej przerażającą wersją poprzedniego wcielania. Dodatkowo, Michael Biehn powiedział w wywiadzie, że:

…planuje się przywrócenie mnie i Newt do życia. W tej perspektywie Newt będzie miała około 27 lat. To ciekawe przejście pomiędzy Sigourney a młodszą aktorką, która zagra Newt. To pozwoli tej historii pozostać żywą.

Obcy 5 Blomkampa wciąż czeka na swoją kolej, dopóki Ridley Scott nie dokończy swojego Obcego: Przymierze, który ma być sequelem sci-fi i thrillera Prometeusz. W związku z tym do produkcji filmu z Newt wciąż daleka droga. Mimo wszystko zamieszczone zdjęcie wywołuje sporo ekscytacji.


}

Źrodło: http://bloody-disgusting.com/

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…