Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Robert Redford i Nick Nolte wyruszają na Piknik z niedźwiedziami 1

Pokochałem ten film. Jest zabawny i wzruszający – tak tę inteligentną komedię określił Larry King. Robert Redford i Nick Nolte zapraszają na niezwykłą podróż przez USA.

Robert Redford i Nick Nolte w Pikniku z niedźwiedziami, fot. Broad Green Pictures

W Pikniku z niedźwiedziami występują Laureaci Oscarów – Robert Redford, Emma Thompson, Mary Steenburgen oraz wyróżniony Złotym Globem, trzykrotny zdobywca nominacji do Nagrody Akademii – Nick Nolte. W najnowszej komedii twórców Małej Miss i Kobiety pragną bardziej zobaczymy doskonałe aktorstwo, inteligentny humor i moc wzruszeń, a w tle najpiękniejsze krajobrazy Ameryki. To prawdziwa filmowa gratka dla miłośników obrazów – Dzika droga, Prosta historia czy Last Vegas.

Miło spędzony czas. Nie przestaniecie się śmiać.

The Hollywood Reporter

Równocześnie śmieszny i głęboko poruszający.

Acces Hollywood

Najlepsza 'kumplowska komedia' od lat. Redford i Nolte idealnie uchwycili, czym jest prawdziwa przyjaźń.

Aarp.org

Coś dla każdego – śmiech, miłość i emocje.

Entertainment Tonight

Robert Redford i Emma Thompson, fot. Broad Green Pictures

Sławny pisarz, Bill Bryson (Robert Redford), ani myśli o spokojnej emeryturze. Na przekór rodzinie i pięknej żonie (Emma Thompson) postanawia wybrać się w podróż życia. Zamierza przebyć na piechotę Szlak Appalachów – liczącą 2200 mil, malowniczą trasę łączącą stany Georgia i Maine. Nie mogąc znaleźć innych towarzyszy, Bryson zabiera na wyprawę dawno niewidzianego przyjaciela Katza (Nick Nolte), notorycznego podrywacza, dla którego ekspedycja jest sposobem na ucieczkę przed wierzycielami. Na szlaku szybko okazuje się, że dla każdego z podróżników słowo "przygoda" ma zgoła odmienne znaczenie. A im dalej w las, tym robi się zabawniej!

Reżyserem Pikniku z niedźwiedziami jest Ken Kwapis (Kobiety pragną bardziej, Na ratunek wielorybom, Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów, serial Ostry dyżur). Scenariusz napisali Michael Arndt (Mała Miss, Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia, Niepamięć, Toy Story 3) oraz Bill Holderman.

W obsadzie niemal same gwiazdy: Robert Redford, Emma Thompson, Nick Nolte, Mary Steenburgen, Kristen Schaal, Nick Offerman i Linds Edwards.

Premiera w polskich kinach od 24 czerwca 2016 roku.

Robert Redford, Nick Nolte i wspaniałe krajobrazy, fot. Broad Green Pictures

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…