"May the Force Be With You"

Chris Evans kolejną gwiazdą The Night Watchman 0

Znany z roli Johhny'ego Storma w Fantastycznej czwórce – aktor Chris Evans poinformował serwis IGN, że otrzymał rolę w filmie The Night Watchman, thrillerze umiejscowionym w środowisku stróżów prawa w Los Angeles.

Reżyserem został David Ayer (Ciężkie czasy, Dzień próby), który obecnie nanosi poprawki w scenariuszu. Wcześniej do tej roli próbowano zatrudnić m.in.: Davida Finchera, Oliviera Stone'a i Spike'a Lee. Producentami filmu są: Lucas Foster, Alexandra M. Lambert, Alexandra Milchan i Erwin Stoff.

Zagram tego kolesia zwanego Diskant. On jest gliną, dobrym gliną. – Chris poinformował IGN. Gdy Keanu zostanie wrobiony lub wplątany w to morderstwo, Diskant stanie na czele śledztwa w tej sprawie. Chris dodał jeszcze: David Ayer reżyseruje to. Spotkałem Davida; Spotkałem Keanu. Wydają się być wspaniali.

Do obsady filmu dołączył także niedawno Forest Whitaker (tegoroczny zdobywca Oscara w kategorii 'najlepszy aktor pierwszoplanowy'), który zagra dowódce elitarnej jednostki policyjnej zwanej Ad/Vice.

Fabuła filmu opiera się na opowiadaniu Jamesa Ellroy'a, który wraz z Johnem Ridley'iem napisał scenariusz. Keanu Reeves zagra policjanta w mieście Los Angeles, akcja rozegra się w latach 90. Bohater znajdzie wśród swoich kolegów z policji dużą aferę korupcyjną, którą będzie chciał rozwikłać. W końcu dochodzi do wniosku, że jego dalsza gra wyniszcza go.

Chris Evans powiedział IGN, że zdjęcia do filmu startują 21 maja w Los Angeles. Premiera filmu planowana jest na rok 2008.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…