Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Kochaj! Takie rzeczy o kobietach nie śniły się facetom! 1

Dziś swoje 45. urodziny obchodzi Małgorzata Kożuchowska. To dobra okazja, poza oczywiście życzeniami spełnienia wszystkich marzeń, do zaprezentowania wszystkim fanom Jej talentu najnowszego filmu, w którym wystąpiła. Zobaczcie premierowy plakat komedii Kochaj!

Małgorzata Kożuchowska ponownie na dużym ekranie w komedii Kochaj! Fot. Mikołaj Tym, Federico Film

Takie rzeczy o kobietach nie śniły się facetom! Przygotujcie się na wieczór panieński, podczas którego wszystko wymknie się spod kontroli! Prezentujemy oficjalny plakat Kochaj! – nowego filmu twórców hitu Mój rower. W obsadzie prawdziwa plejada gwiazd, m.in. Olga Bołądź, Małgorzata Kożuchowska, Roma Gąsiorowska-Żurawska, Magdalena Lamparska, Aleksandra Popławska, Piotr Polk i Mikołaj Roznerski. Komedia o prawdziwie babskiej przyjaźni i poszukiwaniu miłości od 3 czerwca w kinach.

Sawa (Olga Bołądź) wkrótce wychodzi za mąż za Jurka (Mikołaj Roznerski), o którym jej przyjaciółki mówią: "facet marzeń z wmontowanym genem idealnego męża i ojca". Jednak Sawę zaczynają ogarniać coraz większe wątpliwości, czy to właśnie Jurek jest tym jednym, jedynym. Zwłaszcza, że na horyzoncie pojawił się przystojny aktor – Krzysztof (Michał Czernecki). Do ceremonii zostało kilka godzin. W umówionym miejscu zbiórki, przed wieczorem panieńskim, stawiają się najlepsze przyjaciółki Sawy – lubiąca adrenalinę Anka (Roma Gąsiorowska-Żurawska), miłośniczka Orientu Weronika (Magdalena Lamparska) i gwiazda telewizji Oliwia (Aleksandra Popławska). Nie ma jedynie przyszłej panny młodej. Wkrótce do akcji wkroczy też perfekcyjnie zorganizowana Marta (Małgorzata Kożuchowska).

To film, w którym każda kobieta odnajdzie coś znajomego, jakiś fragment siebie. To po prostu kawał "kobiecego świata". Nie żadna wydumana historia z kosmosu, ale opowieść o współczesnych dziewczynach, które można spotkać w każdym mieście – zdradza reżyserka, Marta Plucińska. Każda z bohaterek jest inna, ma inny pomysł na życie, ale łączy je przyjaźń – i fakt, że marzą o prawdziwej miłości. Jak każdy z nas.

Mikołaj Roznerski, Olga Bołądź, Magdalena Lamparska, Aleksandra Popławska i Roma Gąsiorowska-Żurawska. Fot. Mikołaj Tym, Federico Film

Wspaniale, że udało nam się zgromadzić na planie tyle gwiazd. To jedne z najlepszych polskich aktorek. Mają niesamowity talent, prawdziwy "szósty zmysł", który włącza się, gdy tylko stają przed kamerą. Od razu widać, że te dziewczyny przyjaźnią się i rozumieją bez słów. A nam zależało właśnie na tym, by między bohaterkami była prawdziwa "chemia" – mówi producent filmu, Paweł Pluciński.

Za zdjęcia odpowiada Bogumił Godfrejów (Męska sprawa, Z odzysku). Producentem filmu jest Federico Film – twórcy obsypanej wieloma nagrodami komedii obyczajowej Mój rower, która przyciągnęła do kina prawie pół miliona widzów! Kostiumy do filmu, w tym zachwycającą suknię ślubną, zaprojektowała Magdalena Arłukiewicz – jedno z najgorętszych nazwisk polskiej mody. Filmowe wesela przygotowała firma, która na co dzień organizuje śluby polskich gwiazd, m.in. piłkarza Łukasza Podolskiego, Katarzyny Zielińskiej czy Małgorzaty Kożuchowskiej.

Film na ekranach polskich kin pojawi się 3 czerwca 2016 roku, a poniżej możecie zobaczyć zwiastun:

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Movieman 2016-05-06

Uwielbiam te komentarze :D

MarikaK 2016-05-06

Oj kobiety potrafią być szalone. A jeszcze jak są w dobrym składzie to zawsze powstają z tego niezapomniane wrażenia. :)

Madzia80 2016-04-29

No, wygląda na znacznie mniej … Fajnie, że zagra, ale cieszę się, że skład jest mocny.. Same gwiazdy w tym filmie :)

Karina_Nowawoda 2016-04-28

Piękna kobieta, aż trudno uwierzyć, że ma 45 lat :) Świetna aktorka, bardzo sie ciesze, że będę mogła ją znowu zobaczyć na dużym ekranie.

Proszę czekać…