Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Ryan Reynolds u boku Samuela L. Jacksona w komedii akcji 0

Ryan Reynolds w końcu zdecydował w jakiej kolejnej produkcji wystąpi po udziale w kasowym hicie – Deadpool. Wybór padł na The Hitman's Bodyguard. Millennium Films w dniu dzisiejszym rozpoczęło zdjęcia z udziałem Reynoldsa, Samuela L. Jacksona, Gary’ego Oldmana, Elodie Yung i Salmy Hayek. Reżyseruje twórca Niezniszczalnych 3Patrick Hughes – pod scenariusz autorstwa Toma O'Connora. Za dystrybucję na terenie USA i Wielkiej Brytanii odpowiada Lionsgate.

The Hitman’s Bodyguard to komedia akcji o agencie ochrony z topowej firmy ochroniarskiej (Reynolds) i jego nowym kliencie (Jackson): bezwględnym zabójcy, z którym od lat stał po przeciwnej stronie pistoletu. Obaj panowie się nienawidzą. Teraz są na siebie skazani i mają tylko 24h żeby przedostać się z Anglii do Hagi. Jedyną rzeczą stojącą im na przeszkodzie jest wszystko to co skieruje w ich stronę morderczy dyktator z Europy Wschodniej (Oldman).

W filmie pojawi się Ryan Reynolds w roli agenta ochrony Michaela Bryce’a, Samuel L. Jackson jako zabójca imieniem Darius Kincaid, Gary Oldman, który wcieli się w dyktatora z Europy Wschodniej – Vladislava Dukhovicha, Salma Hayek w roli żony Dariusa, Sonii Kincaid oraz Elodie Yung jako agentka Interpolu Amelia Roussel.

Producentami filmu są Mark Gill, John Thompson, Matt O'Toole i Les Weldon. Jako producenci wykonawczy udział w produkcji wezmą Avi Lerner, Trevor Short, Boaz Davidson, Christine Otal, Douglas Urbanski, Jason Bloom, Christa Campbell i Lati Grobman. Kierownikiem zdjęć został Jules O'Loughlin, scenografem Russell De Rozario, a za kostiumy odpowie Stephanie Collie.

Nie ustalono jeszcze daty premiery, ale film ma trafić do kin przed Deadpoolem 2, w którym ponownie tytułową rolę odegra Ryan Reynolds.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…