Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Iron Man 4 nadal może powstać 2

Kiedy Robert Downey Jr. podpisywał kontrakt przedłużający jego współpracę z Marvel Studios głośno mówiło się o tym, że nie zawiera on kolejnego solowego filmu z jego udziałem, a jedynie udział w Avengers: Czas Ultrona, Kapitanie Ameryce: Wojnie bohaterów oraz Avengers: Infinity War Part 1 i Avengers: Infinity War Part 2.

Downey Jr. wydał również publiczne oświadczenie sugerujące, że seria z nim jako Tony Starkiem, zakończyła się wraz z Iron Manem 3. Kiedy jednak pojawiło się potwierdzenie, że aktor wystąpi również w nadchodzącym Spider-Man: Homecoming czy istnieje również nadzieja na powstanie Iron Mana 4? Aktor sam wypowiedział się następująco:

Czuję, że mógłbym zrobić jeszcze jeden.

Wypowiedź dotyczyła jego przyszłości w kinowym uniwersum Marvela oraz serii solowych filmów o Iron Manie. Co ważne, jest to pierwszy raz kiedy odtwórca Tony’ego Starka oficjalnie wyraził swoje zainteresowanie zrobieniem kolejnej części. Taki obrót spraw zmieniłby kompletnie plany Marvela, który planował sfilmować trylogie dotyczące jego superbohaterów. Ponadto Iron Man 4 nijak pasuje do istniejącego już kalnedarza premier, ale jak już zdążyliśmy się wiele razy przekonać – nigdy nie wiadomo jak będzie.

Źrodło: /Film

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…