Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Pierwsze zdjęcie z Obcego: Przymierze 1

26 kwietnia to dla wielu fanów serii Obcy dzień wyjątkowy; to tak zwany Alien Day, czyli święto celebrowane przez największych maniaków serii stworzonej przez Ridleya Scotta. Każdy obchodzi je na swój sposób: oglądając po raz n-ty ulubioną część, wybierając się do kina na specjalne pokazy, kupując gadżety związane z tytułem czy cokolwiek innego przyjdzie mu do głowy. Podobnie jest z samym reżyserem, który, za pośrednictwem jednego z koordynatorów do social mediów, opublikował oficjalne zdjęcie ze zbliżającego się Obcego: Przymierze będącego sequelem Prometeusza z 2012 roku.

Nie ma co ukrywać. Zdjęcie nie powala. Nie przedstawia nikogo z obsady, żadnej kosmicznej bazy, statku czy samego przedstawiciela obcej rasy, a jedynie naszywkę na kosmicznym uniformie z nazwą statku – Covenant. Dla fanów to jednak coś i nie sposób o tym nie napisać.

Dystrybutor w następujący sposób opisuje fabułę filmu: Statek osadniczy Przymierze dociera na nieznaną planetę, która wydaje się być prawdziwym rajem. Członkowie ekspedycji szybko się jednak przekonują, że trafili do mrocznego, pełnego tajemnic i niebezpieczeństw świata, którego jedynym mieszkańcem jest android David, ocalały z katastrofy Prometeusza. W obsadzie znaleźli się powracający do swojej roli Michael Fassbender, a także: Katherine Waterston, Demián Bichir, Danny McBride, Billy Crudup, Amy Seimetz, Jussie Smollett, Carmen Ejogo i Callie Hernandez. Światowa premiera nastąpi 4 sierpnia 2017 roku.

Źrodło: /Film

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…