Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Młody Cyclops powróci w kolejnych dwóch częściach X-Men 0

Choć nie mieliśmy jeszcze okazji zapoznać się z Cyclopsem w wykonaniu Tye Sheridana, gdyż zadebiutuje on w tej roli dopiero 20 maja w X-Men: Apocalypse, to właśnie pojawiła się wiadomość o tym, że młody aktor podpisał kontrakt na udział w kolejnych dwóch częściach filmowych przygód bohaterskich mutantów.

W międzyczasie pojawiła się również plotka, że kolejna produkcja miałaby się skupić na wątku Dark Phoenix, czyli alter ego Jean Grey, co sugerowałoby, że możemy też liczyć na ponowne pojawienie się Sophie Turner, czyli Sansy Stark z Gry o tron. To jednak jak dotąd spekulacje; inaczej jest w przypadku Sheridana. W światku filmowym mówi się też o tym, że Apocalypse oraz Wolverine 3 mają być ostatnimi, przy których pracowałby reżyser Bryan Singer, ale jak widać studio 20th Century Fox ma dalsze plany co do uniwersum X-Men, nawet bez udziału Singera.

Skoro nie wiadomo o czym konkretnie miałaby opowiadać następna część sagi, nie wiadomo więc również kto ze "starej gwardi" mógłby również zawitać na ekranach. O swoim ponownym zainteresowaniu wystąpieniem w X-Menach wypowiadali się ostatnio m.in. Jennifer Lawrence i James McAvoy. O wszystkich zmianach będziemy informować Was na bieżąco.

Źrodło: GeekTyrant

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…