Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Vin Diesel kręci Fast 8 na Kubie! 0

Universal Pictures oficjalnie rozpoczęło zdjęcia do filmu Szybcy i wściekli 8 na Kubie! W związku z tym odtwórca głównej roli Vin Diesel opublikował na swoim Instagramie wideo upamiętniające tą przełomową dla wielu osób chwilę. W filmiku możemy również zobaczyć reżysera filmu – F. Gary Graya. Ponadto aktor udostępnił zdjęcie z Michelle Rodriguez, która w serii wciela się w jego miłość imieniem Letty. Fotkę widzicie powyżej.


Film otwiera nową trylogię dla serii po tragicznej śmierci Paula Walkera, choć Universal poza trzema częściami filmu planuje również zrealizować spinoffy oraz prequele. W głównej mierze do filmu powróci obsada znana z poprzednich części (która nie została uśmiercona na ekranie). Są to m.in. Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Chris "Ludacris" Bridges, Elsa Pataky, Lucas Black, Jason Statham, Dwayne Johnson i Kurt Russell.

Mimo iż zdjęcia pochodzą z Kuby to film głównie będzie kręcony w Nowym Jorku, Atlancie, Georgii i na Islandii. Premierę Fast 8 ustalono na 14 kwietnia 2017 roku.

Źrodło: Instagram

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…