Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Will Smith pomagał przy tworzeniu Deadshota 0

Legion samobójców to kolejna produkcja, która będzie częścią filmowego uniwersum DC Comics i Warner Bros. Pictures. Po raz pierwszy w historii na ekranie zobaczymy wielu kultowych złoczyńców znanych z kart komiksów.

Wśród nich będą między innymi Joker, Harley Quinn, Killer Croc czy Deadshot. W tego ostatniego wcielać się będzie Will Smith. Aktor w jednym z wywiadów odniósł się do swojego bohatera i kostiumy, przy którym jak się okazuje również pracował:

To postać, która nie było do tej pory wykorzystywana w kinie. Pomagałem i byłem w grupie, która pomagała tworzyć Deadshota, aby ten po raz pierwszy pojawił się na ekranie. To naprawdę wielka okazaja pracować z tak wyśmienitą grupą ludzi. To był perfekcyjny casting. To szalona grupa super aktorskich drani.

powiedział aktor.

Z pewnością Smith jest jedną z największych gwiazd nie tylko samego filmu, ale całego uniwersum. To czy sobie poradzi w roli szefa Legionu samobójców dowiemy się za kilka miesięcy. Premiera widowiska Davida Ayera zaplanowana jest na 5 sierpnia.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…