Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy Wonder Woman zawita do Gotham? 0

Nowe zdjęcie z planu filmu Wonder Woman sprawiło, że fani komiksów zaczęli spekulować nad pewną kwestią. Czy Wonder Woman zawita do Gotham? Poniżej znajdziecie zdjęcie, które rodzi to pytanie.

Jak widać na powyższym obrazku, furgonetka posiada logo firmy Bruce’a Wayne’a. Fani zaczęli zastanawiać się w jakim okresie będzie działa się scena, w której zostanie użyty ten pojazd. Tak naprawdę nie wiadomo czy akcja będzie osadzona przed wydarzenia z Batman v Superman: Świt sprawiedliwości czy może po. Jeśli ta druga opcja to czy Diana Price odwiedzi Bruce’a Wayne’a?

Jak na razie nigdzie nie podano informacji o występie Bena Afflecka w solowym filmie o Wonder Woman. Oczywiście może być tak, że akcja osadzona będzie w innym mieście – może to być Metropolis, a nawet Paryż. Firma Wayne Enterprise ma swoje oddziały na całym świecie i może być to po prostu oczko puszczone do fanów.

Tak więc na razie musimy żyć w niewiedzy i czekać na premierę filmu z Gal Gadot. Wonder Woman do kin wejdzie 22 czerwca 2017 roku.

Źrodło: comicbookmovie.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…