Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Netflix zamawia solowy serial z Punisherem! 6

To już oficjalne: Netflix zamówił solowy serial pt. Punisher będący spinoffem ich hitowego Daredevila. Do roli wojskowego weterana i zabójczego mściciela Franka Castle powróci Jon Bernthal. Showrunnerem serialu będzie Steve Lightfoot odpowiedzialny m.in. za Hannibala.

Serial o Punisherze będzie szóstym z kolei, który łączy ze sobą Netflixa ze światem komiksowego Marvela. Do tej grupy zaliczamy wspomnianego już Daredevila i Jessicę Jones oraz zaplanowanych już Iron Fist, Luke Cage i The Defenders. Ostatni tytuł będzie łączył współpracujących ze sobą superbohaterów, ale nie jest jeszcze wiadomo czy w ich szeregach znajdzie się miejsce dla Franka Castle. Netflix i Marvel mają wydać publiczne oświadczenie jeszcze dziś, w piątek 29 kwietnia.

Zaprezentowano również pierwsze teaserowe zdjęcie serii:

AKTUALIZACJA

Na Twitterze opublikowano również teaserową zapowiedź serii. Jest moc!


Źrodło: Entertainment Weekly

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Redox 2016-04-29

TAK! Punisher w drugim sezonie "Daredevila" był przekozacki! Czekam chyba najmocniej ze wszystkich netflixowych pozycji Marvela.

me7a7ron 2016-04-30

Będzie fajna odskocznia od gównianej Jessica Jones.

Redox me7a7ron 2016-04-30

@me7a7ron Hola, JJ nie jest gówniana. Może twoim zdaniem, bo większość widzów, w tym ja, polubiła serial. Widziałeś przynajmniej cały sezon?

Proszę czekać…