"May the Force Be With You"

Zobacz pełny zwiastun Fantastycznej czwórki 2! 0

Dziś na stronie apple.com został udostępniony nowy, a zarazem pełny zwiastun do Fantastycznej czwórki 2. W tej zapowiedzi znajduje się mnóstwo niepublikowanych wcześniej scen, m.ni. walkę pomiędzy Srebrnym Surferem a wojskiem USA.

Fantastyczna czwórka 2 2007Fantastyczna czwórka 2 2007

Pełny zwiastun możesz zobaczyć w czterech rozmiarach:

mały, średni, duży lub HD (High Definition).

Wcześniejsze zapowiedzi możesz zobaczyć TUTAJ.

Fantastyczna czwórka 2: Narodziny Srebrnego Surfera to kontynuacja przygód czwórki bohaterów o nadludzkich mocach: Reed Richards, Ben Grimm, Sue Storm i jej brat Johny Storm. Na Ziemię przybywa intergalatyczny zwiadowca Silver Surfer, w celu ogłoszenie informacji o planowanym zniszczeniu naszej planety. Czwórka bohaterów będzie musiała odkryć tajemnica nieznanego przybysza, a także zmierzyć się z Dr Doomem, który nieoczekiwanie powraca.

W drugiej części ekipa i obsada filmu jest praktycznie identyczna. W rolach głównych: Ioan Gruffudd (Król Artur), Michael Chiklis (Nixon), Jessica Alba (Sin City – Miasto grzechu), Julian McMahon (serial TV Bez skazy) i Chris Evans (Komórka). Scenariusz do filmu napisał Mark Frost. Reżyserią zajmuje się Tim Story (New York Taxi). Za produkcję ponownie odpowiedzialni są: Avi Arad, Bernd Eichinger i Ralph Winter.

Budżet tej produkcji oszacowany jest na 130 milionów dolarów.

Światowa premiera filmu zapowiedziana jest na 14 czerwca 2007 roku. Polski dystrybutor Cinepix ustalił datę premiery w naszym kraju na 4 lipca tego samego roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

kill

Bardzo smaczny kąsek się szykuje.

HeRr

Na co poszło te 200 baniek w superman returns? Ten film jest najebany efektami od góry do dołu i kosztuje "tylko" 130 mln.

Mierzwiak HeRr

Co do budżetu SR się zgadzam, ale ocenianie ile w filmie jest efektów na podstawie trailera jest trochę dziwne, nie uważasz?

Elros

Robi wrażenie (:

Proszę czekać…