Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Affleck i Johns z pełną kontrolą nad Batmanem! 5

Wpływy Zacka Snydera przy filmowym uniwersum DC Comics i Warner Bros. Picutres maleją! Reżyser, który miał być także głównym dowódcą tego przedsięwzięcia bardzo stracił po rozczarowującym wyniku finansowym Batmana i Supermana.

W mediach pojawiły się własnie informacje, że nie będzie on miał wpływu na solowy film o Mrocznym Rycerzu. Kontrolę nad produkcją będzie miał człowiek, który stanie za jego kamerą, czyli Ben Affleck. Przy projekcie będzie pomagał mu Geoff Johns. Panowie razem pracują także nad scenariuszem filmu.

Geoff Johns będzie kimś w rodzaju konsultanta i najbliższego współpracownika Afflecka. Zdecydowanie jest to dobry wybór. W końcu jest on szefem kreatywności w DC Comics, tak więc zna on Batmana od podszewki. Patrząc na film Batman v Superman: Świt sprawiedliwości, taka decyzja wydaje się być słuszna i z pewnością może wnieść powiew świeżości do uniwersum.

Na razie nie podano oficjalnej daty premiery solowego Batmana. Film pojawi się prawdopodobnie w kinach w 2018 lub 2019 roku.

Źrodło: comicbookmovie.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Redox 2016-05-01

In Affleck we trust.

Tomasz Rutkowski 2016-05-01

Ostatnio dedukowałem, dlaczego serialowy Arrow jest tak słaby, a Flash jest tak dobry. I to właśnie Geoff Johns przyszedł mi na myśl, to on jest podstawową osobą dzielącą te dwa seriale. Dobry wybór. Afflec nie zawiedzie.

Rob 2016-04-30

Zapowiada się pierwszy świetny film DC od lat :)

Proszę czekać…