Affleck i Johns z pełną kontrolą nad Batmanem!

Wpływy Zacka Snydera przy filmowym uniwersum DC Comics i Warner Bros. Picutres maleją! Reżyser, który miał być także głównym dowódcą tego przedsięwzięcia bardzo stracił po rozczarowującym wyniku finansowym Batmana i Supermana.

W mediach pojawiły się własnie informacje, że nie będzie on miał wpływu na solowy film o Mrocznym Rycerzu. Kontrolę nad produkcją będzie miał człowiek, który stanie za jego kamerą, czyli Ben Affleck. Przy projekcie będzie pomagał mu Geoff Johns. Panowie razem pracują także nad scenariuszem filmu.

Geoff Johns będzie kimś w rodzaju konsultanta i najbliższego współpracownika Afflecka. Zdecydowanie jest to dobry wybór. W końcu jest on szefem kreatywności w DC Comics, tak więc zna on Batmana od podszewki. Patrząc na film Batman v Superman: Świt sprawiedliwości, taka decyzja wydaje się być słuszna i z pewnością może wnieść powiew świeżości do uniwersum.

Na razie nie podano oficjalnej daty premiery solowego Batmana. Film pojawi się prawdopodobnie w kinach w 2018 lub 2019 roku.

Źrodło: comicbookmovie.com


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)