Johny Depp wyprodukuje dramat muzyczny 0

IM Global TV rozpoczyna współpracę z Johnnym Deppem i Richardem Bransonem nad serialem o muzyce, który bazuje na autobiografii Ricka Halla – The Man From Muscle Shoals: My Joruney from Shame to Fame. To jeden z pięciu nowych projektów rozwijanych przez studio Reliance Entertainment’s TV. Pozostałe to I, Rebel, LD50, adaptacja książki The Lesser Dead i powieści graficznej Planetoid.

Muscle Shoals jest inspirowane prawdziwym życiem legendarnego producenta, autora piosenek, wydawcy i muzyka Halla. Pod kierownictwem Halla wytwórnia muzyczna Muscle Shoals stała się epicentrum nagrań dla najbardziej ikonicznych piosenek, takich artystów jak Aretha Franklin, Wilson Pickett, Etta James, Percy Sledge, Otis Redding, Clarence Carter i Arthur Alexander.

Muscle Shoals jest niesamowitą historią, w której, pomimo przeciwności losu, powstała jedna z najbardziej niesamowitej muzyki na świecie. Ta historia doskonale pasuje do Infinitum, ponieważ połączy miłość Johnny’ego [Deppa] do muzyki i jej historii oraz misje naszej firmy, którą jest opowiadanie historii – mówi Christi Dembrowski, prezes Infinitum Nihil.

IM Global Television planuje włączyć do współpracy ich siostrzaną firmę IM Global Music, która zajmie się wyprodukowaniem piosenek do serialu.

Muscle Shoals jest duchową ppożywką dla największych piosenek w amerykańskiej historii. Piosenki nagrane w FAME Studios były później przejmowane i nagrywane przez wielu artystów na całym świecie. Dzieje się to do teraz. – mówi prezes IM Global Music.

Na razie nie znamy szczegółów odnośnie tego serialu oraz kto z aktorów pojawiłby się na ekranie. Jednak perspektywa muzycznej opowieści, pełnej niezapomnianych utworów, brzmi obiecująco.

Źrodło: http://deadline.com/

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…