Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

W filmie o Batmanie nie zobaczymy Red Hooda 0

Jak doskonale wiemy, Ben Affleck będzie miał wielką władzę nad solowym filmem o Batmanie. Wraz z Geoffem Johnsem ma stworzyć taki scenariusz i film, który ponownie skieruje filmowe uniwersum DC i Warner Bros. Pictures na dobre tory.

Nie od dzisiaj spekuluje się na temat tego, o czym ten film mógłby opowiadać. Najczęściej padały pomysły zekranizowania historii Red Hooda. W końcu w jednej ze scen widzimy kostium Robina, który został – prawdopodobnie – zabity przez Jokera. Nowe plotki dotyczące produkcji mówią, że Affleck i Johns nie zaprezentują nam tej postaci w swoim filmie.

Co prawda nie dostaniemy Red Hooda, ale w obrazie pojawi się wiele innych kultowych złoczyńców znanych z kart komiksów DC. A wszystko za sprawą filmu Davida AyeraLegion samobójców. Jakiś czas temu informowano, że każdy z bohaterów będzie miał swoją przeszłość z Batmanem. Teraz ma to zostać wykorzystane w solowym filmie o Mrocznym Rycerzu.

Oczywiście te informacje trzeba na razie traktować jako zwykłe plotki. Jest szansa na to, że przy okazji premiery Legionu samobójców dowiemy się nieco więcej. Nie tylko na temat samych członków grupy złoczyńców, ale i śmierci Robina.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Quagmire 2016-05-02

Jak dla mnie ryzykowne, już nie tyle fabularnie co castingowo. Myślicie, że jakiś naprawdę pierwszoligowy, gorący aktor zgodzi się zostać Dwiema Twarzami na dwie minuty z klauzulą zobowiązującą go do następnych występów bez czytania scenariusza?

Leto miał przynajmniej zbudowaną postać w Suicide Squad, jakieś większe sceny do odegrania, nawet o Giamattim jako Rhino w TASM2 można powiedzieć to samo. Nie wyobrażam sobie sytuacji w której Norton albo Fassbender zgadzają się przyjść, uśmiechnąć się do kamery w złowieszczym epizodzie i podpisać klauzulę na kilka niewiadomych superprodukcji.

Gracjan Mikitin Quagmire 2016-05-02

@Quagmire no Fassbender to raczej na pewno odpada z racji powiązania z Foxem :P Pewnie będą to głównie występy gościnne ludzi z Legionu samobójców. Will Smith czy Margot Robbie raczej problemów stwarzać nie będą.

Proszę czekać…