Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Szczegóły rozszerzonej wersji Marsjanina 0

Wreszcie 20th Century Fox ogłosiło oficjalnie, że zamierza wypuścić rozszerzoną wersję ostatniego filmu Ridleya ScottaMarsjanin. Zaprezentowano między innymi okładkę wydania oraz kilka informacji na jego temat.

Okładka prezentuje się następująco:

Jeśli chodzi o zawartość samego wydania to podstawa informacja dotyczy długości filmu. Wersja kinowa trwa 141 minut, z kolei wersja rozszerzona będzie dłuższa o kolejne 10 minut. Na płycie znajdziemy także 2 godziny nowych materiałów dodatkowych. A one zapowiadają się naprawdę interesująco i to nie tylko z perspektywy kinomana, ale także ludzi, którzy fascynują się kosmosem.

Oprócz takich oczywistości jak usunięte sceny, na płycie znajdziemy między innymi wywiady z naukowcami pracującymi w NASA, dokument na temat tego jak powstał plan przy odtwarzaniu Marsa, a także relacja z panelu o planowanej od dawna wyprawie na Czerwoną Planetę.

W Stanach Zjednoczonych wersja rozszerzona Marsjanina ujrzy światło dzienne już 7 czerwca. W Polsce na razie nie pojawiła się informacja o takowym wydaniu.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…