Szczegóły rozszerzonej wersji Marsjanina

Wreszcie 20th Century Fox ogłosiło oficjalnie, że zamierza wypuścić rozszerzoną wersję ostatniego filmu Ridleya ScottaMarsjanin. Zaprezentowano między innymi okładkę wydania oraz kilka informacji na jego temat.

Okładka prezentuje się następująco:

Jeśli chodzi o zawartość samego wydania to podstawa informacja dotyczy długości filmu. Wersja kinowa trwa 141 minut, z kolei wersja rozszerzona będzie dłuższa o kolejne 10 minut. Na płycie znajdziemy także 2 godziny nowych materiałów dodatkowych. A one zapowiadają się naprawdę interesująco i to nie tylko z perspektywy kinomana, ale także ludzi, którzy fascynują się kosmosem.

Oprócz takich oczywistości jak usunięte sceny, na płycie znajdziemy między innymi wywiady z naukowcami pracującymi w NASA, dokument na temat tego jak powstał plan przy odtwarzaniu Marsa, a także relacja z panelu o planowanej od dawna wyprawie na Czerwoną Planetę.

W Stanach Zjednoczonych wersja rozszerzona Marsjanina ujrzy światło dzienne już 7 czerwca. W Polsce na razie nie pojawiła się informacja o takowym wydaniu.

Źrodło: MovieWeb


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)