Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Remake Szkoły czarownic to tak naprawdę sequel 0

Sony Pictures jest w trakcie tworzenia prac na nową wersją horroru Szkoła czarownic. To zadanie zostało powierzone Leigh Janiak, która miała zająć się napisaniem scenariusza, a następnie wyreżyserowaniem filmu.

Teraz jak się okazuje, film wcale nie będzie odświeżoną wersją horroru z lat dziewięćdziesiątych. Będzie to po prostu sequel, a nie jak zakładano wcześniej remake. Na ten temat w jednym z wywiadów mówi producent obrazu, Doug Wick.

Nie mogę powiedzieć, że nie nazywamy tego filmu remake’em "20 lat później". Będą nawiązania do pierwszego filmu, będą pewne powiązania z tym co się stało w Szkole czarownic, a także jak te młode kobiety radzą sobie z magią wiele lat później.

W oryginalne główne role zagrały Robin Tunney, Neve Campbell, Fairuza Balk i Rachel True. Opowiadał on o dziewczynie mającej na imię Sarah, która trafia do nowe szkoły. Tam zapoznaje się z trzema nowymi koleżankami, które praktykują czarną magię. Jak się później okazuje, Sarah jest prawdziwą czarownicą, dzięki czemu udaje im się uzyskać magiczne moce.

Źrodło: Bloody Disgusting

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…