Fani chcą filmu z Czarną Wdową 2

Za kilka dni na ekrany kin wejdzie Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, ale Marvel nie przestaje patrzeć w przyszłość. Z napięciem czekamy na dwuczęściowe Avengers: Infinity War oraz kolejne opowieści o poszczególnych superbohaterach. Niedawno w sieci debiutował zwiastun Doctora Strange'a, a w planach jest jeszcze Captain Marvel. Choć plany są imponujące, fani zabrali głos w sprawie kolejnego filmu o jednym z Avengers. Wyniki ankiety mogą być zaskakujące.

USA Today i Fandango przeprowadzili ankietę, w której zapytali fanów o to, którego z członków Avengers widzieliby w osobnym filmie. Scarlett Johansson może być zadowolona z wyników, ponieważ jej Czarna Wdowa zdobyła aż 48% głosów. W głosowaniu wzięło udział 10000 widzów, którzy już widzieli Kapitana Amerykę.

Android Vision (Paul Bettany) zyskał 15%, Falcon (Anthony Mackie) 12%, Hawkeye Sokole Oko Jeremy'ego Rennera 10%, War Machine (8%) i Scarlet Elizabeth Olsen 7%. Czy zwycięstwo kobiecej bohaterki można uznać za zaskoczenie? A Wy kogo zobaczylibyście w osobnym filmie?

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…