Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Marvel przygotuje film o Namorze? 0

W tym miesiącu filmowe uniwersum Marvela wchodzi w trzecią fazę wraz z premierą filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów. I chociaż to dopiero początek, to już planowana jest kolejna faza.

Jednym z kandydatów, który miałby otrzymać swój własny film jest Namor, marvelowski odpowiednik Aquamana. Wielkim zwolennikiem tego superbohatera jest scenarzysta Stephen McFeely, który od bardzo dawna jest związany na Marvelem. Trzeba jednak pamiętać, że komiksowy świat jest wielki i składa się z wielu interesujących postaci.

Namor. Jest on swego rodzaju palantem, jest królem, a do tego mieszka pod wodą. To jednak ciężki temat. Ten film mógłby być świetny, ale mógłby być też naprawdę okropny.

powiedział McFeely.

Ciężko powiedzieć czy Namor ma szanse na swój film. Nie zdziwiłbym się gdyby włodarze Marvela zaczekali z taką decyzją do premiery Aquamana, który będzie tworzony przez DC Comics i Warner Bros. Pictures.

Co ciekawe Namor to pierwszy bohater stworzony przez Marvela. Jest to potężna postać, która w złości może zwyciężyć nawet samego Hulka. Potrafi oddychać pod wodą i na powierzchni, jest niesamowicie szybki, żywotny, potrafi latać oraz porozumiewać się z morskimi zwierzętami. Posiada potężne artefakty, które pozwalają mu między innymi kontrolować czas.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…