Jason Momoa jako Aquman 0

Produkcja Justice League Part 1 nabiera tempa. Wiemy, że u sterów stanie Zack Snyder, ale wciąż nie poznaliśmy wielu szczegółów dotyczących filmu. Ostatnio ujawniono, że do obsady dołączył J.K. Simmons jako Commissioner Gordon, Willem Dafoe w tajemnicznej roli oraz Jeremy Irons jako Alfred z Batman v Superman: Świt sprawiedliwości. Podczas gdy wciąż czekamy na pozostałe szczegóły, Jason Momoa zamieścił swoje zdjęcie jako Aquaman.

Aktor podzielił się swoim zdjęciem na Instagramie, na którym ma tatuaże i brodę jako charakteryzację Aquamana. Dodatkowo Momoa trzyma napis, aby wesprzeć ruch nazywany Rezpect Out Water, który próbuje powstrzymać budowę rurociągu naftowego przez rzekę Missouri w pobliżu Rock Sioux Tribe Reservation w Dakocie Północnej.

Wspieram #NativeYouth z "StandingRockRez. Podpisałem petycję, aby zatrzymać Rurociąg #DakotaAccess, twoja kolej. Kliknij link pod moim bio. Poświęć chwilę, aby dowiedzieć się, co może się wydarzyć. Mahalo EZRA @panterasarah and shai. Dziękuję za szerzenie świadomości. ALOHA j.

Zdjęcia do Justice League Part 1 będą się odbywały w studio Leavesden w południowo-wschodniej Anglii oraz w plenerach w Londynie i Islandii.


Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…