Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Ben Affleck wyprodukuje Ligę sprawiedliwości 1

Ben Affleck kolejny raz zwiększa swój udział w komiksowym uniwersum DC. Tym razem ogłoszono, że aktor i reżyser będzie producentem wykonawczym filmu The Justice League Part One dla Warner Bros., w którym również wystąpi w roli Bruce’a Wayne’a, czyli Batmana. Affleck będzie czyli współpracował z reżyserem Zack'iem Snyderem i scenarzystą Chrisem Terrio nad całokształtem scenariusza, a także będzie mógł wtrącić swoje trzy grosze na etapie post-produkcji.

Aktor ma już doświadczenie po drugiej stronie kamery – wyreżyserował m.in. Gdzie jesteś Amando? w 2007 roku oraz Miasto złodziei w 2010 r., gdzie również pojawił się na ekranie. Poza tym Affleck ma na koncie rolę, reżyserię oraz stanowisko producenta w Oscarowej Operacji Argo. Przypomnijmy, że odtwórca Batmana stanie za kamerą solowego filmu o jego przygodach.

Snyder rozpoczął zdjęcia do Ligi Sprawiedliwości w kwietniu. Na ekranie pojawią się Henry Cavill, Gal Gadot, Ezra Miller, Jason Momoa, Ray Fisher, Amy Adams, Amber Heard, Jeremy Irons, J. K. Simmons i Willem Dafoe. Pierwsza część produkcji opowiadającej o drużynie superbohaterów walczących z wrogiem, z którym w pojedynkę nie daliby rady zawita na ekrany 17 listopada 2017 roku.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…