Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Doczekamy się solowej Czarnej Wdowy? 1

Podczas, gdy Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów zawitał już do kin, Marvel kontynuuje swoją serię wywiadów mającą na celu promocję ich filmów. W związku z tym ponownie pojawiają się pytania dotyczące solowego filmu z udziałem Czarnej Wdowy, w którą wciela się piękna Scarlett Johansson. I pomimo wcześniejszych pustych haseł jak "miejmy nadzieję, że pewnego dnia" czy "to byłoby super", producent Kevin Feige dał fanom wyjątkowo coś więcej.

Prezes Marvel Studios powiedział bowiem, że studio "zobowiązuje się" zrobić solo film o Czarnej Wdowie oraz, że myśli, że byłaby to "niezła zabawa", aby stworzyć odrębną franczyzę dotyczącą tej postaci. Niestety narazie nie ma co się cieszyć na zapas, gdyż ta wypowiedź nie była oficjalnym ogłoszeniem studia. Nie da się jednak ukryć, że jest to mały krok dający promyk nadziei wszystkim fanom członkini Avengers.

Niedawno Deadline zapytało Feige’a o przyszłe plany co do niektórych postaci, które nie mają jeszcze swojego solowego występu, na co ten stwierdził:

Zapowiedzieliśmy dziewięcej kolejnych filmów, dziesięć jeśli wliczyć w to "Kapitana Amerykę: Wojnę bohaterów", do końca 2019 roku. To, gdzie pójdziemy dalej ciągle jest w fazie rozmów, gdyż nadal mamy dużo do zrobienia zanim ten czas nastąpi. Z solowych filmów, do którego moglibyśmy się najbardziej zobowiązać jest ten dotyczący Czarnej Wdowy.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…