Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Inferno Dana Browna w zapowiedzi zwiastuna 0

Trwają prace nad kolejną częścią przygód Roberta Langdona, bohatera serii popularnych książek autortwa Dana Browna. W tę rolę wciela się Tom Hanks. Po niezbyt udanym debiucie plakatu do filmu Inferno pojawiła się teaserowa zapowiedź promująca film oraz pełny zwiastun produkcji, który zadebiutuje już jutro.

Inferno będzie zekranizowaną trzecią częścią książki po kontrowersyjnym Kodzie da Vinci oraz Aniołach i demonach. Oprócz Hanksa w obsadzie są również Felicity Jones, Omar Sy, Irrfan Khan oraz Ben Foster, który wcieli się w główny czarny charakter.
Adaptacja kolejnej bestsellerowej powieści Dana Browna. Robert Langdon, światowej sławy specjalista w dziedzinie symboli, budzi się w szpitalnym łóżku. Nie wie dlaczego tam się znalazł i nie pamięta skąd ma dziwny przedmiot w marynarce. Kiedy Langdon odzyskuje przytomność, ktoś próbuje go zabić. Naukowiec nie tracąc ani minuty ucieka ze szpitala. Usiłuje rozwikłać tajemnicę podążając wskazówkami, zawartymi w poemacie Dantego. Reżyserem produkcji jest Ron Howard. Premiera 28 października.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…