Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Znamy nazwisko reżysera crossover MIB i Jump Street 0

W marcu w mediach pojawiła się informacja o tym, iż Sony Pictures i James Bobin rozmawiają na temat crossovera dwóch kasowych serii – Faceci w czerni oraz Jump Street. Filmowiec był bardzo mocno zainteresowany stołkiem reżyserskim filmu.

Teraz już wiemy, że Bobin nakręci ten niecodzienny crossover. Na razie tytuł roboczy tej produkcji to połączenie tytułów dwóch serii – MIB 23! Oto co powiedział reżyser obrazu Alicja, po drugiej stronie lustra kiedy został zapytany o swój to będzie jego kolejny projekt.

Tak, ale jest to na razie w bardzo wczesnej fazie. Zawsze kochałem świat 'Facetów w czerni'. Channing Tatum i Jonah Hill w '21 Jump Street' byli bardzo zabawni. Ci goście sprawiają, że śmieje się za każdym razem i myślę o tym. To zawsze dobry znak dla filmu.

Początkowo projektem mieli się zająć panowie Chris Miller i Phil Lord. Są oni jednak obecnie bardzo gorącymi nazwiskami na rynku reżyserskim. Po tym jak zaoferowano im pracę przy jednym ze spin-offów Star Wars, nie mogli odmówić. A Wam jak podoba się pomysł zatrudnienia Bobina i w ogóle crossover tych dwóch serii?

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…