Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Tomasz Kot sprawdzi 'Jak zostać kotem' 0

Tomasz Kot sprawdza Jak zostać kotem w filmie twórcy Facetów w czerni. Familijna komedia z plejadą hollywoodzkich gwiazd w kinach od 12 sierpnia. Zobacz polski zwiastun.

Kadr z filmu Jak zostać kotem

Któż mógłby wiedzieć lepiej, Jak zostać kotem, jeśli nie Tomasz Kot?! Najpopularniejszy obecnie polski aktor gra pierwsze… wąsy w dubbingu najnowszej komedii Barry'ego Sonnenfelda, gdzie w dwóch wcieleniach (ludzkim i kocim!) zastępuje samego Kevina Spacey'ego. W obsadzie familijnej produkcji autora Facetów w czerni i Rodziny Addamsów, obok oscarowej gwiazdy House of Cards, zdobywca Nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej Christopher Walken (Pulp Fiction), laureatka Złotego Globu Jennifer Garner (Juno) oraz popularny gwiazdor młodego pokolenia – Robbie Amell (The Duff [#ta brzydka i gruba]).

Jak zostać kotem to przezabawna opowieść, przynosząca odpowiedzi na odwieczne pytania – ile żyć mają koty i czy mruczki zawsze spadają na cztery łapy? Gratka dla widzów w każdym wieku. Po prostu będzie się śmiało!

Malina Weissman, Kevin Spacey i Jennifer Garner w Jak zostać kotem

Uzależniony od pracy biznesmen prowadzi bardzo stresujące życie. Pewnego dnia, w wyniku zaskakującego wypadku, zostaje uwięziony… w ciele domowego kota, należącego do jego własnej rodziny. Niezwykła przemiana doprowadzi do serii zdumiewających wydarzeń, a bohater na własnej skórze sprawdzi trafność powiedzenia mówiącego, że… koty mają dziewięć żyć.

Film w polskich kinach zadebiutuje 12 sierpnia 2016 roku. Poniżej prezentujemy polski zwiastun:

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…