Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Sharon Stone dołączy do rodziny Marvela 1

Sharon Stone będzie miała małą rolę w jednym z nadchodzących filmów Marvela. Aktorka zdradziła to w programie "The Late Late Show with James Corden", gdzie gościła wraz z gwiazdą filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, Sebastianem Stanem.

Niestety Stone nie powiedziała o jaki film dokładnie chodzi. Nigdzie oficjalnie nie ogłoszono tej informacji i nawet sam Sebastian Stan wydawał się być zaskoczony. Może być również tak, że aktorka zagra w jednym z filmów Marvela, który są przygotowywane przez 20th Century Fox.

Wystąpię w filmie Marvela. Będę częścią jednej z produkcji przygotowywanych przez Marvela, jednak nic więcej nie mogę powiedzieć z powodu zapisów w moim kontrakcie. Mogę jedynie powiedzieć, że wystąpię w marvelowskim filmie.

powiedziała Sharon Stone.

Jak widać kolejne znane nazwisko dołączy do pokaźnej już rodziny aktorów i aktorek, którzy mieli okazję wystąpić w produkcji na podstawie komiksów Marvela. Dodatkowo w programie "The Late Late Show with James Corden" zaprezentowano zabawny klip ze Stone w roli głównej. Zobaczcie sami.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…