Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Megan Fox uwielbia Indianę Jonesa 2

Megan Fox ma już za sobą występy w jednej z najbardziej kasowych serii w historii. Mowa tutaj oczywiście o filmach "Transformers". Tego lata premierę będzie miała kontynuacja Wojowniczych Żółwi Ninja, w której aktorka wcieli się w April O’Neil.

Fox w jednym z wywiadów opowiedziała o swoim uwielbieniu do kina przygodowego. Wyznała, że zawsze pragnęła wcielić się w Larę Croft. Teraz jednak wydaje się to być mało prawdopodobne. Jak wiadomo w poprzednim tygodniu ogłoszono, iż Alicia Vikander została nową gwiazdą reboota "Tomb Raidera". Nie jest oczywiście powiedziane, że gwiazda Transformers nie będzie mogła wystąpić w innej znanej produkcji przygodowej.

Zawsze chciałam zagrać w Tomb Raiderze, teraz wreszcie on powstanie i bardzo dobrze. Myślę więc, że bym mogła zagrać w Indianie Jonesie. Od kiedy tylko pamiętam uwielbiałam niezależność i humor Indiany. Jest archeologiem przeżywającym niesamowite przygody, który dosłownie ociera się o śmierć. Jak można tego nie kochać?

powiedziała Megan Fox.

A Wy uważacie, że Megan Fox nadawałby się do kina przygodowego? Co powiecie na kobiecą wersję Indiany Jonesa? Skoro powstaje tyle kobiecych wersji kultowych bohaterów, to dlaczego by nie zrobić tego z najbardziej znanym archeologiem na świecie. Z pewnością byłaby ona dużym plusem jeśli chodzi walory estetyczne takiego kina.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Pajo23

Absolutnie odpada.

Redox

Nadawałaby się tak samo jak Shia LaBeouf, jej kolega z planu "Transformers" i gwiazda najgorszej części filmu o Jonsie.

CameronPoe

NIE !!!!!!!!!!

Proszę czekać…