Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kolejni X-Meni w latach dziewięćdziesiątych 1

Świat czeka na premierę kolejnego filmu osadzonego w świecie X-Menów. Pomimo tego już teraz zaczynają docierać do nas informacje o kolejnej produkcji z mutantami w rolach głównych.

Jak doskonale wiadomo ostatnie trzy filmy zostały osadzone w przeszłości. X-Men: Pierwsza klasa rozgrywał się w latach sześćdziesiątych, X-Men: Przeszłość, która nadejdzie przeniósł nas do lat siedemdziesiątych, z kolei X-Men: Apocalypse zabierze nas do szalonych lat osiemdziesiątych. Logiczne jest, więc że następna odsłona serii będzie w latach dziewięćdziesiątych. Potwierdził to zresztą sam producent, Simon Kinberg.

Obecnie przygotowywane są jeszcze dwa spin-offy osadzone w tym uniwersum. W przyszłym roku Hugh Jackman po raz ostatni wcieli się w kultowego Wolverine'a. Produkcja zadebiutuje w kinach 3 marca 2017 roku. Prace trwają także nad "New Mutants", czyli przygodach młodych mutantów, którzy są pod opieką Profesona Charlesa Xaviera oraz Storm. Całkiem możliwe, że w filmie zagrają James McAvoy oraz Alexandra Shipp.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Redox 2016-05-10

Pierwsze opinie o "Apocalypsie" są pozytywne. Liczę, że dobra passa Foxa (pomijając wpadkę przy "Fantastycznej Czwórce") utrzyma się i w tej szykowanej produkcji.

Proszę czekać…