Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Wolverine 3 z kategorią wiekową R! 4

Potrzeba było kilku filmów z serii X-Men, solowych przygód najbardziej rozpoznawalnego członka drużyny, a także przetarcia szlaku przez kasowego giganta jakim okazał się Deadpool, aby włodarze Marvela w końcu podjęli właściwą decyzję co do kategorii wiekowej najbardziej odpowiedniej dla filmów o Rosomaku. Producent Simon Kinberg oświadczył, że trzeci solowy Wolverine będzie miał kategorię R, czyli przeznaczoną dla widza dorosłego i oznaczającą, że film zawierać będzie przekleństwa, erotykę oraz przemoc.

Nie jestem pewny co wolno mi powiedzieć na ten temat. Przyznaję, że tak jak plotkowano, Patrick Stewart będzie częścią filmu. Ma on miejsce w przyszłości i, tak jak już ogłaszano, ma kategorię wiekową R. Jest pełen przemocy, to taki jakby western w swoim tonie. To po prostu świetny, zupełnie inny film.

powiedział Kinberg.

W obsadzie do tej pory są Hugh Jackman (Wolverine) i Patrick Stewart, który wcieli się w starszego profesora Xaviera, a towarszyć im będą Boyd Holbrook, Stephen Merchant, Richard E. Grant, Eriq La Salle i Elise Neal. Podejrzewa się też, że w filmie pojawi się postać mutanta o pseudonimie X-23. Reżyseruje James Mangold na odstawie scenariusza Davida Jamesa Kelly’ego.

Co sądzicie o takiej kategorii? Dobra decyzja?

Źrodło: Collider

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Redox 2016-05-10

Zróbcie dobry film. Nie obchodzi mnie kategoria wiekowa. "Deadpool" był sukcesem nie dlatego, że był z kategorią R, ale dlatego, że twórcy zrozumieli postać Wade’a i przenieśli to na ekran.

Proszę czekać…