Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Polsat uruchomi dwa płatne kanały na Euro 2016 1

Grupa Polsat zamierza uruchomić dwa nowe kanały na czas Mistrzostw Europy w piłce nożnej, które już niebawem wystartują we Francji. Oczywiście będą one płatne.

Fanów futbolu uspokajamy, że w otwartym Polsacie zostaną wyemitowane 24 z 51 meczów, które odbędą się na Euro we Francji. Stacja chce, aby codziennie w otwartym kanale leciał przynajmniej jeden mecz. Poza meczami polskiej drużyny narodowej, mecz otwarcia pomiędzy ekipą gospodarzy a Rumunią, dziewięć innych meczów fazy grupowej, cztery spotkanie w 1/8 finału, wszystkie ćwierćfinały, półfinały oraz finał.

Jeśli chodzi o nowe kanały – będą one nosiły tytuły Polsat Sport 2 oraz Polsat Sport 3. Niestety będzie trzeba za nie zapłacić, jednak Polsat gwarantuje na nich transmisję bez reklam oraz 200 godzin transmisji i ekskluzywnych materiałów. Wszystko w jakości HD.

Grupa Polsat ogłosiła także grupę ekspertów, która będzie pracowała na Mistrzostwach Europy. Na liście są Jacek Gmoch, Tomasz Hajto, Jacek Zielińki, Jacek Ziober, Czesław Michniewicz oraz Włodzimierz Lubański.

Przypominamy, że prawa do pokazania 11 meczów francuskiego turnieju posiada również Telewizja Polska. Wśród nich są między innymi wszystkie mecze Polaków, półfinały oraz finał.

Źrodło: Polsat

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Avatar square 200x200
Arkadiusz Turek 2016-05-10

Tak na pierwszy rzut oka: "Polsat gwarantuje" już mi się chce śmiać. Ale pomijając tę kwestię to przecież mają już Polsat Sport i Polsat Sport Extra, oba w HD, gdzie też przecież będą mecze. To kto (przy zdrowych zmysłach) będzie płacił dodatkowo, żeby obejrzeć jeszcze ze 2 czy 4 mecze więcej? Bo realnie wszystkich się i tak nie da obejrzeć. A to co ważne to nawet i bez Polsatu Sport się obejrzy. Nie wiem już sam kto bardziej z Polaka chce wydrzeć każdą złotówkę – Zus czy Polsat?

Czechu miodzik 2016-05-10

@miodzik No mają jeszcze Polsat Sport News. Nie dość że bulę za dekoder to jeszcze dodatkowo chcą mnie wydoić do końca.

Gracjan Mikitin Czechu 2016-05-11

@Czechu może być tak jak w przypadku mistrzostw świata w siatkówce. Abonenci, którzy posiadali wykupiony pakiet sportowy nie będą płacili za nowe kanały. Ja tak miałem przynajmniej.

Arkadiusz Turek Movieman 2016-05-11

@Movieman Ja mam pakiet sportowy i nie omieszkam tego sprawdzić, ale stawiam orzechy przeciw dolarom, że nas znowu chcą wydoić i tyle. Jak za każdym razem.

Czechu miodzik 2016-05-11

@miodzik Dokładnie:)

Proszę czekać…