Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Locke & Key doczeka się jednak ekranizacji 0

Wszystko wskazuje na to, że ekranizacja komiksu "Locke & Key" doczeka się ekranizacji. Za projekt weźmie się IDW Publishing, czyli sam wydawca tytułu.

Poznaliśmy również nazwisko człowieka, który został producentem wykonawczym. Jest nim autor samego komiksu, Joe Hill. Do jego zadań będzie należało również napisanie scenariusza do odcinka pilotowego. Pierwsze plany ekranizacji komiksu sięgają 2008 roku, kiedy to DreaWorks kupiło prawa do realizacji.
Wówczas planowano stworzyć film kinowy, za którym odpowiadał Alex Kurtzman i Roberto Orci.

Niestety pomysł ten nie wypali, a tytułem zainteresowała się stacja FOX, która chciała stworzyć serial. Odcinek pilotowy nie przypadł jednak włodarzom do gustu i zrezygnowali z dalszej produkcji. Ostatnia próba nakręcenia "Locke & Key" miała miejsce przed dwoma laty. Wtedy scenariusz dla Universal Pictures napisał Albert Torres.

Komiks "Locke & Key" to nadprzyrodzona historia trójki rodzeństwa, która trafia do posiadłości Keyhouse. Znajdują tam magiczne klucze, dzięki którym otrzymuję niezwykłe moce. Problem zacznie się, gdy artefaktem zainteresują się siły ciemności.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…