Kapitan Ameryka i GIGANTYCZNA niespodzianka 1

Jedną z największych niespodzianek w Kapitanie Ameryce: wojnie bohaterów była transformacja Ant-Mana w Giant-Mant podczas epickiej bitwy pomiędzy Drużyną Kapitana i Drużyną Irona Mana. Jednakże, wprowadzenie tego pomysłu nie było takie oczywiste. Wydawać by się mogło, że Disney wpadł na pomysł zawarcia ulubionego bohatera komiksów w filmie, jednak to Joe i Anthony Russo stoczyli bitwę o wprowadzenie go na ekran.

Bracia musieli walczyć o to. Musieli pójść do studia i powiedzieć: "Nie, to nie jest głupie. To jest fantastyczne". To film o komiksie! Zimowy żołnierz to Trzy dni kondora z dodatkiem gadającego robota, który mówi, że HYDRA istnieje przez cały czas. Wielu ludzi mówiło "tego jest za dużo". Nie, to film na podstawie komiksu! – mówi Stephen McFreely.

Wielu ludzi mówiło "Co Ant-Man robi w tej ogromnej walce?". Właśnie, może stać się najpotężniejszy. To byłoby super i stanowiło eskalację walki – dodaje Christopher Markus.

Jedyną osobą, która wydawała się wspierać ten pomysł, był Prezydent Marvel Studio Kevin Feige:

To był cudowny pomysł, aby zamienić walkę w ogromny, szokujący i nieprzewidywalny sposób. Mieliśmy sporo pomysłów na Ant-Man 2, z których żaden nie był zależny od ujawnienia Gigant-Mana. Uznaliśmy, że to może być niezła zabawa.

Bracia Russo musieli walczyć o swój pomysł, aż w końcu większość uznała go za dobry. A Wam się podobał Gigant-Man?

Źrodło: http://www.comicbookmovie.com/

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…