Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Ville-Marie - Monica Bellucci blondynką, niczym Marilyn Monroe! 1

Porównywany do dzieł Pedro Almodóvara najnowszy film Guy Édoina z Monicą Bellucci w roli głównej nosi tytuł Ville-Marie i w lipcu zadebiutuje w polskich kinach. Prezentujemy galerię zdjęć i zwiastun tej produkcji.

Monica Bellucci w filmie Ville-Marie, fot. Max Films Media Inc.

Ville-Marie w reżyserii Guy Édoina jest porównywany do dzieł Pedro Almodóvara i Alejandro Gonzáleza Iñárritu – został też dostrzeżony jako najlepszy obraz Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Santa Barbara. W rolach głównych ikona kina – Monica Bellucci oraz Aliocha Schneider, młodszy brat Nielsa Schneidera, gwiazdy głośnego Zabiłem moją matkę Xaviera Dolana. Partnerują im Pascale Bussières, Patrick Hivon i Frédéric Gilles.

Ville-Marie nie tylko potwierdza wielki talent reżyserski Guy Édoina, ale też przynosi jedną z najlepszych kreacji Monici Bellucci ostatnich lat.

pisał o filmie The Hollywood Reporter.

Aliocha Schneider i Monica Bellucci w filmie Ville-Marie, fot. Max Films Media Inc.

Sławna aktorka Sophie Bernard przylatuje do Montrealu na plan najnowszego filmu. Korzystając z okazji, chce spotkać się i pogodzić z dawno niewidzianym synem. W innej części miasta, ratownik medyczny – Pierre, zmaga się z konsekwencjami mrocznej przeszłości. Jedynym jego wsparciem pozostaje pielęgniarka Marie, z trudem utrzymująca porządek na ostrym dyżurze. Nieoczekiwanie, losy całej czwórki przetną się w murach szpitala położonego w dzielnicy Ville-Marie, a ciąg zaskakujących wydarzeń ujawni głęboko skrywane tajemnice.

Premiera filmu w polskich kinach 29 lipca 2016 roku, tymczasem zobaczmy galerię i zwiastun:


Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…