Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kultowe filmy staną się serialami stacji FOX 0

Stacja FOX ma przed sobą ciekawe miesiące. Na jej antenie pojawią się bowiem seriale, które zostaną stworzone w oparciu o kultowe filmy sprzed lat. Mowa tutaj o horrorze Egzorcysta oraz komedii sensacyjnej, Zabójcza broń.

Ten pierwszy tytuł nie jest zapowiadany jako horror, a thriller psychologiczny. Akcja zostanie osadzona cztery dekady po wydarzeniach znanych z filmu. Głównymi bohaterami będą księżą, którzy muszą zmierzyć się z opętaniem przez demona, które spotkało jedną z rodzin.

Produkcją serialu zajmują się 20th Century Fox TV i Morgan Creek Productions. Znany z wyreżyserowania filmu Geneza planety małp, Rupert Wyatt stanie za kamerą odcinka pilotowego. W obsadzie między innymi Alfonso Herrera, Ben Daniels, Geena Davis oraz Brianne Howey.

Zabójcza broń ma być natomiast odświeżoną wersją kultowego filmu z Melem Gibsonem oraz Dannym Gloverem. Ta dwójka w rolach głównych zostanie zastąpiona przez Clayne’a Crawforda (Martin Riggs) i Damona Wayansa (Roger Murtaugh). Twórcą serialu jest Matt Miller. Całość zostanie wyprodukowana przez Warner Bros. Television, Good Session Productions i Lin Pictures.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…