Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Tim Burton mówi o sequelu Soku z żuka 0

O kontynuacji Soku z żuka Tima Burtona mówi się od bardzo dawna. Aktorzy znani z oryginału mówili, że projekt jest żywy i zostanie zrealizowany. Zostało to jednak jakiś czas temu zdementowane. Teraz głos postanowił zabrać sam reżyser produkcji.

Jest to coś co nadal budzi moje zainteresowanie, ale jest na ten temat tyle plotek. Na przykład, że Michael Keaton zostanie zastąpiony przez Johnny’ego Deppa, i jeszcze inne historie. Mówiłem już o tym, ale ciągle są wymyślane nowe opowieści. Prawda jest taka, że prowadziłem rozmowę z Michalem, prowadziłem rozmowę z Winoną i kilkoma innymi ludźmi. Jest to coś co naprawdę chciałbym zrobić, jednak jest to ten rodzaj filmu, który musi zostać zrobiony dobrze. To nie jest jeden z tych filmów, który musi mieć sequel, to nie jest trylogia 'Soku z żuka'. Jeśli wszystkie rzeczy zostaną zrobione dobrze – ponieważ kocham postać graną przez Michela Keatona – to ten film powstanie. Na razie nic nie jest jednak pewne.

powiedział Burton w wywiadzie.

Warto pamiętać, że obecnie Tim Burton jest dosyć zajętym człowiekiem. Pod koniec września premiera jego najnowszego filmu Osobliwy dom Pani Peregrine, a później rozpoczęcie prac na filmem Dumbo.

Źrodło: Collider

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…