Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Kłopoty to ich specjalność! Nice Guys. Równi goście 0

Pełna akcji komedia na miarę fenomenu Zabójczej broni, o dwóch facetach, których dzieli wszystko oprócz sprawy zaginionej dziewczyny, w którą zostają wplątani. Nieszczęścia chodzą parami. Prezentujemy najnowszy polski zwiastun filmu z Russellem Crowe'em i Ryanem Goslingiem.

Russell Crowe (Jackson Healy) i Ryan Gosling (Holland March) w scenie z filmu Nice Guys. Równi goście

Los Angeles, rok 1977. Słynny znak Hollywood zaczyna popadać w ruinę. Zamiast kupować bilety do kina, ludzie stoją w kolejkach po benzynę. Nieposkromiony niegdyś blask Fabryki Snów został przesłoniony zasłoną gęstego smogu. W spowitym powłoką ciemnopomarańczowej mgiełki Mieście Aniołów skrywają się tylko pozornie ze sobą niezwiązane tajemnice zniknięcia pewnej dziewczyny, śmierci gwiazdy porno oraz zakrojonego na szeroką skalę korporacyjnego spisku. Tak się niestety składa, że sprawa ta trafia w ręce pechowego prywatnego detektywa Hollanda Marcha (Ryan Gosling) oraz Jacksona Healy’ego (Russell Crowe), osiłka do wynajęcia, zwanego również ochroniarzem. Mężczyzna zdołał przedstawić się Marchowi w dość niecodzienny sposób – złamał mu rękę, by chwilę później przedstawić druzgocąco trafną diagnozę. Pech nie kończy się natomiast w tym miejscu – w szczególności dla tego niedopasowanego duetu – ponieważ każdy, kto jest w jakiś sposób związany ze sprawą, obecnie jest już martwy.

W internecie zadebiutował właśnie kolejny polski zwiastun Nice Guys. Równi goście:

Prywatny detektyw Holland March i gruboskórny mięśniak do wynajęcia Jackson Healy nie pałają do siebie sympatią. Zostają jednak wynajęci do rozwikłania tej samej sprawy zaginionej dziewczyny. Zapewne każdy prowadziłby ją na własną rękę, gdyby obaj nie stali się celem wynajętych morderców. Niechętnie muszą połączyć siły, by rozwiązać sprawę i ocalić życie. Tym bardziej, że wkrótce odkryją, że wdepnęli w większe bagno niż sądzili. Zaginięcie dziewczyny jest jedynie czubkiem góry lodowej w sprawie, której nie tknąłby nikt komu życie miłe. Historia staje się więc coraz bardziej dramatyczna, ale mimo zagrożenia Holland i Jackson skupiają się głównie na dogryzaniu sobie nawzajem.

Nagrodzony Oscarem (Gladiator) Russell Crowe oraz nominowany do Oscara (Szkolny chwyt) Ryan Gosling w najnowszym filmie twórcy Zabójczej broni oraz Iron Mana III. Film został napisany i zrealizowany z myślą o tej wyjątkowej parze aktorów, których komediowe talenty zostaną wreszcie w pełni ujawnione.

Obraz wyprodukowany jest przez Joela Silvera, mającego na koncie takie hity jak wszystkie części Matrixa, Zabójczej broni czy Sherlocka Holmesa.

W polskich kinach film będziemy mogli obejrzeć już od 20 maja 2016 roku.

Ryan Gosling (Holland March) i Russell Crowe (Jackson Healy) w Nice Guys. Równi goście

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…