Wyjaśnienie nieobecności Nicka Fury 1

Brak jednego z bohaterów Avengers w Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów był nieco zastanawiający. W końcu mamy wyjaśnienie, dlaczego były szef T.A.R.C.Z.Y nie opowiedział się po żadnej ze stron…

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów nie może narzekać na nudę. Dziwi jednak brak Nickiego Fury, który odegrał dość istotną rolę w zakończeniu Avengers: Czas Ultrona, stając się członkiem New Avengers Facility. Z ostatnich rozmów ze scenarzystami Christopherem Markusem i Stephenem McFeely możemy się dowiedzieć nieco więcej o jego nieobecności.

Nie chcieliśmy, żeby [Fury] opowiadał się po którejś stronie, ponieważ to nie jest jego miejsce. Nie chcieliśmy też pytań: 'Czy należy wciąż do rządu? Czy jest przeciwko rządowi, ale go wspiera?'. Jego obecność niosłaby potencjał do wielu dyskusji, na które w filmie nie było miejsca. To on był człowiekiem, który zebrał ich razem. Jest rodzajem ojca, rodzica dla Avengers, który powinien odejść na bok i zobaczyć, czy dzieci dadzą sobie radę sami. Zobaczyć, czy dzieci będą tym, kim mają być bez głosu, który nimi by kierował. Um… i oni nie do końca poradzili sobie z tą pracą.

Udało się jednak potwierdzić, że Nick Fury pojawi się w Avengers: Infinity War. Scenarzyści dodali, że prawdopodobnie w kolejnej części przygód superbohaterów pojawią się wszyscy, których poznaliśmy do tej pory. Także również Samuel L. Jackoson zagości na ekranie.

Źrodło: http://www.comicbookmovie.com/

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…