Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Darkseid nie będzie przeciwnikiem Ligi Sprawiedliwych? 0

Spekulacji na temat uniwersum DC Comics i Warner Bros. Pictures nie ma końca. Kolejna dotyczy przeciwnika, z którym przyjdzie walczyć Lidze Sprawiedliwych.

Od dawna mówiło się, że Batman, Superman i reszta ekipa superbohaterów staną oko w oko z Darkseidem. Teraz jednak nie jest to już tak oczywiste. A wszystko za sprawą usuniętej sceny, którą można było zobaczyć w Internecie. Chodzi o sekwencję, w której Lex Luthor przebywa na statku Kryptończyków, gdzie tworzy Doomdsdaya. Możemy tam zobaczyć także pewnego tajemniczego stwora.

I to właśnie on mógłby stać się czarnym charakterem, z którym przyjdzie walczyć Lidze Sprawiedliwych. Plotkuje się, że tą kreaturą jest jeden z nowych bogów, postać znana pod pseudonimem Steppenwolf. Jest to wuj, a także mentor samego Darkseida. Posiadał on wielki topór, a także latający motocykl. Pierwszy raz na kartach komiksów zadebiutował w 1972 roku i został stworzony przez Jacka Kirby’ego.

Oczywiście na razie wszystko co związane z Justice League jest owiane tajemnicą. Nie ma co się dziwić. Premiera filmu zaplanowana jest dopiero na 16 listopada 2017 roku. Poniżej przypominamy Wam usuniętą scenę z filmu Batman v Superman: Świt sprawiedliwości.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…