Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jessica Jones dostanie drugi sezon 0

Mamy dobre wieści dla fanów serialu Jessica Jones. Odtwórczyni tytułowej roli, Krysten Ritter zdradziła w jednym z wywiadów, iż produkcja Netfliksa będzie miała drugi sezon. Kiedy?

Według słów aktorki, prace nad produkcją drugiej serii jej serialu zaczną się zaraz po ukończeniu prac nad miniserialem The Defenders. Będzie to zwieńczenie netfliksowych seriali na podstawie komiksów. Oto co Ritter miała do powiedzenia w tej kwestii.

Jestem podekscytowana tym, aby zobaczyć co stanie się dalej z Jessicą, ponieważ końcówka sezonu pozostawiła otwarte drzwi i wiele pytań bez odpowiedzi. Killgrave był powodem, dla którego wstawała z łóżka każdego dnia. Ratowanie ludzi było jej celem. Zastanawiam się nad tym w jakiej formie emocjonalnej ona będzie.

Aktorka wyznała również, że już rozpoczyna trening do serialu The Defenders. Ten psychiczny, jak i fizyczny w trakcie którego będzie trenowała między innymi boks. Odniosła się również do samego Marvela. Według niej studio ma wielki plan na przyszłość telewizyjnego uniwersum. I nie trudno się z tym zgodzić patrząc na ilość produkcji, która powstała i powstaje dla Netfliksa. Już niebawem premiera kolejnej – Luke Cage na platformie zadebiutuje 30 września.

Marvel ma wielki plan. Niedługo zadebiutuje Luke Cage, później Iron Fist. Nic nie mogę powiedzieć na temat serialu Luke Cage. Cieszę się jednak, że Mike ma swoje własne show. Wiem natomiast, że będzie to produkcja w całkiem innym tonie. Nie mogliśmy w moim serialu pokazać za wiele tej postaci, dlatego odkrywaliśmy go z perspektywy Jessiki. Myślę, że pomoże to jego serii.

zakończyła aktorka.

Źrodło: digitalspy

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Bluejohn_26 2016-05-12

Żadna nowość. To, że serial dostanie kolejny sezon, było wiadomo już kilka miesięcy temu, z komunikatu Netfliksa. Wtedy również nie podano żadnej daty powrotu, a jedynie stwierdzono, że będzie to miało miejsce dopiero po emisji "The Defenders". Czyli fanom przyjdzie poczekać do końca 2017 roku lub na początek 2018.

Redox Bluejohn_26 2016-05-12

@Bluejohn_26 Też mnie zdziwił ten news, bo brałem za pewne, że zamówienie jest niemal pewne.

Proszę czekać…