Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Będzie scena po napisach X-Men: Apocalypse 1

Za kilka dni w polskich kinach zadebiutuje X-Men: Apocalypse. Producent filmu, Simon Kinberg potwierdził w jednym z wywiadów, że po napisach będzie można zobaczyć dodatkową scenę.

Kinberg opowiedział w kilku zdaniach co w niej będzie można zobaczyć. Jego słowa z pewnością są interesujące, tym bardziej jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, jak mocno rozwija się uniwersum z mutantami. Ciekawy wydaje się być przede wszystkim moment, w którym producent mówi o nowej, tajemniczej postaci.

To nawiązanie do potencjalnie wielu różnych filmów. Na pewno ma to związek z kolejnym filmem o Wolverine’e, ale jest także przedstawiona inna postać z imienia, ktoś kto może pojawić się w następnych filmach o X-Menach. Może o Gambicie, a może w innej produkcji z serii X-Men.

powiedział Simon Kinberg.

Oczywiście słowa takie jak te rodzą wiele pytań. Już zaczęto spekulować o kogo może chodzić. Pierwszym kandydatem, który przeszedł fanom na myśl jest Mr. Sinistro. Ma on związek nie tylko z Apocalypse, ale także z Wolverine’em oraz Gambitem. Czy te plotki okażą się prawdą? Tego dowiemy się już 20 maja.

Źrodło: screenrant

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…