Deadpool i X-Men razem? 1

Deadpool właściwie był połączeniem X-Mena i New Mutants, dzięki pojawieniu się Colossusa i Negasonic Teenage Warhead. Jednak fani oczekują prawdziwego złączenia światów, gdzie Wade Wilson dołączyłby do walki z całą enklawą mutantów. Taka sytuacja jest bardzo prawdopodobna według reżysera X- Men: Apokalipsa Bryana Singera.

Singer, który zajmował się reżyserią czterech z sześciu filmów o X-Men, uważa, że istnieje przestrzeń, w której można połączyć światy MCU Disneya i DCEU Warner Bros. To oznacza, że X-Men niosą w sobie potencjał na wiele powiązań, a dowodem jest Deadpool. Choć wiadomo, że 20th Century Fox nie chętnie będzie się dzielił swoim bohaterem.

[X-Men] jest bardzo duży [jak DC i Marvel]. Teraz, kiedy zmieniliśmy oś czasu [w X-Men:Przeszłość, która nadejdzie] istnieje wiele możliwości.Jeśli się weźmie postać tak lekceważącą i niepoważną jak Deadpool i połączymy z czymś solidnym i poważnym jak X-Men, trzeba być bardzo ostrożnym. Gdyby wpuścić ich wszystkich razem, mogłaby wyjść katastrofa. Trzeba dokonać delikatnego połączenia, ale istnieje sporo miejsca na nie. – mówi Singer.

Co więcej reżyser patrząc w przyszłość swoich bohaterów, nie tylko skupia się na przestrzeni filmowej, ale również na małym ekranie. Odnajduje ich w takiej produkcji jak Hellfire and Legion.

Czuję to w ciele. Zawsze było coś interesującego w szkole, która posiada aspekt militarny. Czy to kolejna warstwa? Czy to dodatek do Hellfire Club? Pomysł na pytanie "Kto rządzi światem?" – został poruszony w 'Pierwszej klasie', ale wciąż wymaga zbadania. To zagadnienie powinno być odkryte w metodyczny sposób. A mnie się wydaje, że staje się coraz bardzie zagmatwane. Dlatego zamierzam być coraz bardziej konkretny. Mam nadzieję, że widzowie to zauważą. Kiedy wszystko jest zrobione dobrze, wydaje się spójnie połączone.

Nie wiadomo jeszcze czy Bryan Singer byłby zaangażowany w rozwój filmów i seriali telewizyjnych o X-Menach. Krążą plotki, że reżyser chce odejść od tych projektów wraz z Hugh Jackmanem. Jednak sam nie potwierdza tych informacji:

Kiedy spędza się w danym świecie dwie dekady swojego życia, nie jest łatwo powiedzieć "skończyłem" albo "chcę to porzucić". To nie miałoby dla mnie sensu. Jestem bardzo przywiązany do tego uniwersum, do aktorów i bohaterów. Ale nigdy nie mów nigdy.

Na nasze ekrany wkrótce wejdzie X-Men: Apocalypse, a w planach jest Wolverine 3 (premiera planowana na 3 marca 2017). Do tego w ciągu kilku lat ma się pojawić Deadpool 2, w którym zostanie przedstawiony Cable zanim stanął na czele X-Force. Wciąż czekamy na oficjalne informacje odnośnie połączenia światów Wade Wilsona i X-Menów. Co o tym myślicie?

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…