Powstanie film o Booster Gold 0

We wrześniu pojawiły się informacje, że Warner Bros. rozszerza swój DC Extended Universe jeszcze bardziej, planując nowy film
Blue Beetle and Booster Gold. Krążyły plotki, że producent Greg Berlanti odpowiedzialny za Arrow, The Flash i Legends of Tomorrow, zajmie się reżyserią, a scenariusz napisze Zak Penn. Ostatnio dowiedziano się, że dołączy do niego Zack Stentz (X-Men: Pierwsza klasa, Thor).

Projekt, do której zostali wszyscy zaangażowani wydaje się być samodzielnym filmem Boostera Golda. W komiksie jest on byłym sportowcem, który pracuje jako ochroniarz. Żyje w przyszłości, ale udaje mu się wykraść maszynę czasu i powrócić do dnia obecnego, aby stać się bogatym, wykorzystując posiadaną wiedzę. W końcu staje się najlepszym przyjacielem The Blue Beetle i jako para przeżywają serię komicznych przygód.

Oryginalne informacje z września określały tę produkcję jako policyjny buddy movie o superbohaterach, co nieco odbiega od dotychczasowych propozycji DCEU. Film jest również nazywany komedią, co może być zaskakujące odkąd Warner Bros. i DC wprowadzili politykę "żadnych żartów" będącą w opozycji do świata Marvela.

Na razie nie wiadomo, jak daleko są prace Zacka Stentza, ale faktem pozostaje, że film jest w fazie developmentu. Warto jednak nadmienić, że w zeszłym miesiącu Warner Bros. dodało dwa filmy do swojego grafiku premier (5 października 2018 i 1 listopada 2019). Oczywiście nie wiadomo, czy Booster Gold jest jednym z nich. Na razie scenarzysta pracuje nad (Top Gun 2) Top Gun 2 (????) (f) i nie może narzekać na brak zajęć.

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…