Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Prawda na temat Supreme Leader Snoke z Gwiezdnych Wojen 3

Pablo Hidalgo z LucasFilm pogrzebał niedawno wszelkie plotki na temat Supreme Leader Snoke, który zadebiutował w sadze Gwiezdne Wojny w siódmej części z podtytułem Przebudzenie Mocy. Fani zaczęli spekulować, że jest on tak naprawdę Darth Plagueis, który pojawi się w Star Wars: Episode VIII.

Od momentu kiedy tylko ogłoszono, że Andy Serkis wcieli się w postać Supreme Leader Snoke w Przebudzeniu Mocy rozpoczęły się plotki na temat tego, że ten czarny charakter może tak naprawdę być Darth Plagueis, Lordem Sith, który trenował Darth Sidious (znanego też pod imieniem Imperator Palpatine) przed wydarzeniami z oryginalnej trylogii. Serkis niejednokrotnie wspominał w wywiadach, że jego bohater to NIE Darth Plagueis. Mimo tych zarzeczeń część fanów nadal upierała się przy swoim zdaniu, że Plagueis, który zginął z rąk swojego ucznia – Palpatine’a, potrafił się zreinkarnować i stać się Supreme Leader Snoke. W ten sposób miało to według nich zostać przedstawione w ósmej części sagi. Dla tych, którzy myśleli podobnie jak wspomnieni fani mamy smutną wiadomość, która wyjawił Pablo Hidalgo na swoim Twitterze:

Sidious zabił Plagueis. Awansował na mistrza. Taka jest droga Sithów. On nie żyje. Proszę bardzo. Trzy słowa.

Aktualnie trwają zdjęcia do Star Wars: Episode VIII, którego reżyserem jest Rian Johnson. LucasFilm nie upublicznił jeszcze zarysu fabuły filmu, choć plotka głosi, że fabuła skupi wokół postaci Rey i jej treningu na rycerza Jedi pod kierownictwem Luke’a Skywalkera.

Poniżej znajdziecie tweety wspomniane powyżej:
Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…