Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Oficjalnie: Supergirl z drugim sezonem! 0

Po wielu spekulacjach i pogłoskach wreszcie możemy oficjalne o tym napisać. Serial Supergirl dostaje zielone światło na produkcję drugiego sezonu.

To nie koniec interesujących wieści związanych z tą produkcją. Od teraz Supergirl przenosi się na antenę innej stacji. CBS zostaje zamienione na The CW, gdzie lecą już inne seriale będące ekranizacjami komiksów DC Comics – Arrow oraz Flash.

Serial opowiadający o przygodach Kary Danvers i jej przyjaciół przechodził ciężkie chwile. Teraz jednak wierni fani mogą odetchnąć z ulgą i czekać na kolejne odcinki z Supergirl. Teraz należy zadać pytanie czy jest szansa na kolejne odcinki crossoverowe? Tym bardziej, że produkcja została przeniesiona do stacji CW.

Osiemnasty odcinek Supergirl, w którym Grant Gustin wystąpił jako Flash był niezwykle popularny. Z pewnością daje to szanse na kolejne interesujące występy gościnne. Może Arrow? A może Supergirl zawita do drużyny Legends of Tomorrow? Na to i inne pytania, odpowiedzi dostaniemy z pewnością za jakiś czas. Na razie fanom pozostaje się cieszyć z zielonego światła dla drugiej serii Supergirl.

Źrodło: comicbookmovie.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…