Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

David Bowie miał zagrać w Miasteczku Twin Peaks 2

No i znalazł się kolejny powód do ubolewania nad śmiercią Davida Bowie'ego. Ikoniczny muzyk, a także aktor miał bowiem wystąpić w nowym sezonie Miasteczka Twin Peaks.

W przygotowywanej właśnie przez stację Showtime, trzeciej serii serialu Davida Lyncha, David Bowie miał powtórzyć swoją rolę z filmu Miasteczko Twin Peaks: Ogniu krocz ze mną. Wówczas wcielił się on w postać Agenta FBI, Phillipa Jeffriesa. Taka informacja wyszła od Harry'ego Goaza, który udzielił wywiadu dziennikowi "Dallas News".

Prace na planie Miasteczka Twin Peaks trwają. Zdjęcia kręcone są w Los Angeles oraz Seattle. Na temat samej fabuły na razie nie wiadomo nic. Potwierdza to także sam Harry Goaz, który również wie niewiele. Aktorzy dostają swoje kwestie rano przed zdjęciami. Tak, więc David Lynch chce zaskoczyć fanów serialu i robi wszystko, aby nie doszło do jakiegoś wycieku informacji.

Goaz w wywiadzie odniósł się również do swojego bohatera, zastępcy szeryfa Andy’ego Brennana. Aktor powiedział, że postać w którą się wciela jest już starsza i bardziej doświadczona, ale pomimo tego jego podbródek czasami nadal potrafi drżeć. Zażartował także, że nie podoba mu się to, że nadal jest tylko zastępcą i pomimo upływu lat nie otrzymał awansu. Na szczęście jednak otrzymał swoje własne biurko, a na którym umieścił tabliczkę z imieniem i nazwiskiem.

Trzecia seria Miasteczka Twin Peaks ma zadebiutować w 2017 roku na antenie stacji Showtime. Obsada serialu prezentuje się imponująco. Oprócz starej gwardii, dołączyły także nowe, znane hollywoodzkie nazwiska. Wystarczy wymienić chociażby takie jak Naomi Watts, Ashley Judd, Jennifer Jason Leigh czy Jim Belushi.

Źrodło: Dallas News / Bloody Disgusting

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…