Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Ludzka Pochodnia dołącza do Czarnej Pantery 2

Michael B. Jordan ponownie podejmie współpracę z reżyserem filmu CreedRyanem Cooglerem. Mowa oczywiście o kolejnym hicie od Marvela – Black Panther. Ogłoszono, że aktor pojawi się na ekranach, a plotka głosi, że miałby się wcielić w czarny charakter.

Jordan będzie w związku z tym już trzeci raz stawał naprzeciwko kamery Cooglera; poza "Creedem" panowie zrobili razem "Fruitvale Station" w 2013 roku. Przypomnijmy, że aktor ma już na swoim koncie występ w roli superbohatra. Wcielił się bowiem w zeszłym roku w członka Fantastycznej Czwórki, Johnny’ego Storma znanego pod pseudonimem Ludzka Pochodnia. W "Czarnej Panterze" wystąpią Chadwick Boseman i Lupita Nyong’o. Marvel nie skomentował jeszcze udziału Jordana w filmie.

Fabuła "Czarnej Pantery" opowie o królu imieniem T’Challa, władcy Wakandy, fikcyjnego afrykańskiego kraju stworzonego przez Marvela, będącego niespotykanie bogatym państwem dzięki złożom niezniszczalnego tworzywa zwanego vibranium. Premierę filmu zaplanowano na 16 lutego 2018 roku.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Asia 2016-05-14

Nagłówek beznadziejny, mylący.

Redox Asia 2016-05-15

@Asia Ale za to dobry clickbait. Też nie jestem fanem takich tytułów, które przypominają mi wariacje Pietrzyka na filmwebie przy newsach filmowych.

Proszę czekać…