Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Oficjalnie: Portman zabraknie w kolejnym Thorze 0

Mówiło się o tym od dawna, jednak teraz możemy już mówić o tym oficjalnie. Natalie Portman nie wystąpi w filmie Thor: Ragnarok, który będzie trzecim solowym obrazem o nordyckim bogu.

W jednym z wywiadów potwierdził to sam Kevin Feige. Oto co powiedział na ten temat.

Tak, mogę to potwierdzić. Jest wiele powodów, wiele z nich dotyczy tego co zobaczycie w filmie. Tylko niektóre ze scen będą miały miejsce na Ziemi. 80, może i 90 procent akcji będzie umiejscowionej w kosmosie.

powiedział Feige.

Pierwsze plotki o braku Portman w filmie pojawiły się w kwietniu. To własnie wtedy do obsady dołączyła Tessa Thompson, której kariera zaczęła rozkwitać po roli w produkcji Creed: Narodziny legendy. To właśnie ona ma zagrać jedną z głównych ról kobiecych i zostać nową miłością tytułowego bohatera. Na razie jednak te spekulacje nie zostały potwierdzone.

Co ciekawe Portman nie będzie jedyną aktorką ze starej gwardii, której zabraknie na ekranie. Mówi się, że w filmie nie zobaczymy także Jaimie Alexander, czyli filmowej Lady Sif. Zdjęcia do produkcji mają wystartować na początku czerwca w Australii. Thor: Ragnarok w kinach zadebiutuje w listopadzie przyszłego roku.

Źrodło: comicbookmovie.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…